Opinie

Podarowałeś książce nowy dom?

Adoptowałeś jeden z przedstawionych przeze mnie tytułów?
A może sam pozwoliłeś, by któraś z Twoich książek ucieszyła nowego właściciela? 

 

Podziel się swoimi wrażeniami z innymi
– zostaw swoją opinię w komentarzu. 

 

Zaczytana eM

276 total views, 3 views today

3 thoughts on “Opinie”

  1. Kochana Zaczytana eM to osoba profesjonalna,książki pięknie zapakowane,wszystko profesjonalnie,same książki są w idealnym stanie,nie posiadają żadnego defektu.Jestem bardzo zadowolona.
    Pomysł naszej Zaczytanej eM to super inicjatywa,naprawdę warto książkom znaleźć nowy dom,a książka z drugiej ręki nie oznacza gorsza,ceny też ma takie ludzkie,nie wyśróbowane w kosmos.Serdecznie dziękuję za Jej profesjonalizm i kartkę z życzeniami miłego czytania.

  2. Zaczytana eM … Monika dziewczyna (nie ratownika) ale ratuje (adoptuje) książki. Daje im dalsze życie u innych osób, jak można wpaść na coś tak prostego, ale jakże wspaniałego. Zaadoptowałam dwie cudowne książki, które zostały polecone przez Monikę. Oddałam się w jej ręce i nie zawiodła, książki wspaniale zapakowane, przyszły w terminie z cudownymi ręcznie napisanymi życzeniami 😘👍 Jedna jest prezentem na dzień mamy i myślę że nie zawiedzie oczekiwań czytelniczych mojej mamy. Dziękuję bardzo i z całym moim wielkim ❤️polecam. Na pewno skorzystam jeszcze. Buziaki 😘

  3. Zaczytana eM Pani Monika to osoba kompetentna, rzeczowa a przede wszystkim słowna. Zawsze doradzi, podpowie i poleci. Kocha to co robi i robi to z pasją 😀 Książki w stanie idealnym wręcz nowym!!! Super zapakowane i szybko dostarczone. Jestem zachwycona kontaktem i już nie mogę się doczekać nowej dostawy mam nadzieje dużej paczki nowych książek!!! Dziękuję Pani Moniko i Serdecznie Panią polecam!!! Na pewno będę z Panią w stałym kontakcie!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *