O mnie

Bezwstydne czytanie,
niepokorne pisanie.

Drogi Gościu, witam Cię na moim blogu, usiądź, czuj się jak u siebie. Poczuj zewsząd unoszący się zapach książek. To moje królestwo… Zostań na dłużej.

Nazywam się Monika Mróz. 

Urodziłam się 30 lat temu w małym mieście na Roztoczu i tutaj też mieszkam.

Jestem idealnie niedoskonała. Kocham czytać książki. Czytam od zawsze. Książkami oddycham. Nie znoszę tłumów i hałasu. Uwielbiam ciszę. Nienawidzę prostactwa i głupoty. Bywam wredna. Nie umiem kłamać. Wybaczam bardzo rzadko i nigdy nie zapominam. Jeśli muszę naginam zasady. Nie toleruję kłamstwa. Boję się kiedy coś mnie przerasta. Drażni mnie hipokryzja. Buntuję się kiedy ktoś mi coś każe. Cenię bardzo, kiedy ktoś umie mnie rozśmieszyć. Nie cierpię tracić czasu na głupoty. Reszta świata przestaje istnieć kiedy mam przy sobie książkę.

     Piszę bo to kocham, czytam bo bez książek nie potrafię sobie wyobrazić życia.

     Czytam przede wszystkim powieści obyczajowe, thrillery, kryminały i sensacje. Czasami zdarza mi się zaplątać w jakiś romans ;).

Często bywa, że zaczytuję się w poradnikach i literaturze na temat rozwoju osobistego.

Poezja…jej nie czytam, ja po prostu patrzę na wiersze i czuję całą sobą.

    Znajdziesz u mnie przede wszystkim recenzje przeczytanych pozycji. Piszę na bieżąco, taki mam już system. Nie pomijam niczego, jeśli coś mi się nie podobało piszę wprost, czasami mocno, brutalnie, ale taka już jestem…dosadna. Jeśli coś przypadło mi do gustu potrafię długo się nad tym rozwodzić i zachwycać.
Oprócz opinii na temat książek znajdziesz tu także teksty z kategorii lifestyle. Są takie, które pisze na podstawie własnych doświadczeń i takie w których zdominowała mnie wyobraźnia, ale we wszystkich zostawiam jakąś cząstkę siebie.

Baw się dobrze!!

277 total views, 0 views today